6.05.2016

W czwartek byłem po raz pierwszy w pracy.

Pobudka i śniadanie w hotelu


 

W drodze do pracy po raz kolejny przekonałem sie jak wygląda polityka zarządzania odpadami w Indiach (myślałem ze tak jest tylko w mniejszych mieścinach ale niestety jak widać w miastach robią tak samo)

IMG_3289.JPG

 

Po drodze odwiedziliśmy operatora telefonii komórkowej.  Tak wiec jesli nie odpowiadam na emaile i polski telefon i  macie pilne sprawy to możecie dzwonić na mój nowy indyjski nr (tylko pewnie zapłacicie słono więc radzę dzwonić tylko w nagłych przypadkach):

 

+91 9108812380

IMG_3291.JPG


 

I wreszcie mam internet i Google maps w telefonie ... i mogę korzystać z Ubera który jest tu dobrą opcja zamawiania taksówek. Same taksówki tez sa stosunkowo tanie.


 

Oto moje stanowisko pracy

IMG_3294.JPG

 

Pierwszego dnia mieliśmy tez powitalny lunch

 

IMG_3296.JPGIMG_3299.JPGIMG_3300.JPG

 

 


 

Dodane 2016-05-25:

Myślę że warto wspomnieć o kilku kwestiach. Do naszego biura w Indiach jeszcze przed przyjazdem naszego programisty Mateusza pojawił się tutaj szwedzki pracownik Carl który ogarnia kwestie organizacyjne związane z rozkręcaniem tutaj naszej siedziby. Jest to osoba nietechniczna (czyli nie zajmuje się sprawami technicznymi związanymi z rozwojem naszych projektów) … i znana z zamiłowania do imprez :). Oczywiście od razu zaprosił nas na imprezę piątkową dla ekspatów na którą on podobno chodzi co każdy piątek. Postanowiliśmy się tam wybrać naszą Polską ekipą. Wejście kosztowało około 75z z open barem (dla mnie nie opłacalne bo alkohol piję tylko w małych ilościach) … panie wchodziły za darmo :)

 

IMG_3322.JPG

 

IMG_3326.JPG

 

Jakieś pijackie gry

IMG_3324.JPG

 

Ogólnie zamieniłem dwa zdania z kilkoma osobami z innych krajów (Norwegia, Tajlandia, Hiszpania, Japonia) … może i dałoby radę poznać tutaj ludzi, ale tak ogólnie to raczej nie zamierzam chodzić tutaj co piątek z Carlem :) … to nie do końca moje klimaty, ale fajnie było się przejść jednorazowo :)

 
komentarze Komentarze:

Nick:
komentarz


dodane przez dodaj datę 2016-05-10 22:42:04
Dzięki za pozdrowienia i zdjęcia,super praca.pozdrawiam Jagoda:)