Mistrzostwa Świata Muay Thai

Między 12 a 26 marca 2010 przebywałem w stolicy Tajlandii (Bangkog) reprezentując Polskę na Amatorskich Mistrzostwach Świata w Muay Thai. Podczas zawodów stoczyłem 3 pojedynki zajmując ostatecznie II miejsce w kategorii wagowej do 86 kg.

Pierwszą walkę wygrałem z reprezentantem Włoch wynikiem punktów 16:1. Drugą walkę z zawodnikiem z Azerbejdżanu również wygrałem na punkty. Niestety walkę finałową z Francuzem (Thomas Alizier) przegrałem po obrotowym uderzeniu łokciem. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z mojego debiutu na moich pierwszych międzynarodowych zawodach.

Podczas wyjazdu towarzyszył mi trener Łukasz Rola i mój klubowy kolega Wojciech Kosowski. Wojtek zajął  trzecie miejsce w kategorii wagowej do 75 kg.